Titles you rated
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Honey Lemon SodaRated ★ 1.0
Sasaki and MiyanoRated ★ 2.5- 4 Week LoversRated ★ 4.0
Bibliophile PrincessRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 4.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.0
From Five To NineRated ★ 0.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Heartbroken ChocolatierRated ★ 2.5
The Ice Guy and His Cool Female ColleagueRated ★ 1.0- In/SpectreRated ★ 2.0
In/SpectreRated ★ 2.0
2.5 Dimensional SeductionRated ★ 4.0
Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 1.5- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5- Sugar Sugar RuneRated ★ 5.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.0