Titles you rated
Orange MarmaladeRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- You Are My DestinyRated ★ 4.0
New Tales of the GisaengRated ★ 1.5
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 3.0
Love Story in HarvardRated ★ 3.0
Mei-chan's ButlerRated ★ 3.0
High KickRated ★ 2.0
EXO Next DoorRated ★ 2.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.5- Hwapyeong Princess's Weight LossRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 1.0
Love RainRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 2.5
The Accidental CoupleRated ★ 4.0- The LoverRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.5
The King's DoctorRated ★ 4.5