Movies
Ratings
34
AssassinationRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 4.5
Lump of SugarRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 3.5
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
Runway CopRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0