Movies
Ratings
95
I Feel PrettyRated ★ 3.5
MinariRated ★ 5.0
Into the WildRated ★ 3.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 3.5
The PriestsRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
Home AloneRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 1.0
GravityRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
SilencedRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.5
Letters to JulietRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
FlippedRated ★ 4.5