Series
Ratings
19
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
New HeartRated ★ 5.0
Queen of HousewivesRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0