Series
Ratings
33
Lovers in PragueRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
My Sweet CityRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Blue TowerRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Two WeeksRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5- Loving YouRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 4.5
RomanceRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 4.0