Movies
Ratings
23
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Con ArtistsRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Hot Young BloodsRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5
FluRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
Dancing QueenRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 3.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
SpyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0