Titles you rated
Worlds WithinRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 3.5
White CollarRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5