Titles you rated
The MatrixRated ★ 5.0
Like a VirginRated ★ 5.0
PoetryRated ★ 4.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
Our Little SisterRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 4.0
Secret SunshineRated ★ 5.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Manchester by the SeaRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
I, Daniel BlakeRated ★ 5.0
ShopliftersRated ★ 5.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 5.0