Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 5.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 5.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 5.0
Orange MarmaladeRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
The Greatest LoveRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 0.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 3.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
HealerRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 2.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0