Series
Ratings
130
Sex and the City Season 5Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 4Rated ★ 3.5
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0
Sex and the City Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
AtypicalRated ★ 3.5
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
Control ZRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
Into the NightRated ★ 4.0
Too Hot to HandleRated ★ 1.0
Love Is BlindRated ★ 3.5
Itaewon ClassRated ★ 1.5
Money HeistRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 5.0