Movies
Ratings
54
Only Lovers Left AliveRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 5.0
Phone BoothRated ★ 1.5
Fight ClubRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
TranscendenceRated ★ 5.0