Titles you rated
- Dragon ZakuraRated ★ 3.5
I Need RomanceRated ★ 4.5
Bates MotelRated ★ 3.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Dal-ja's SpringRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 3.0
Attic CatRated ★ 2.5
Sharp2Rated ★ 3.0- Sharp3Rated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 2.5
May QueenRated ★ 3.0
All InRated ★ 3.0
Rustic PeriodRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.0
JumongRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 3.5
SkinsRated ★ 4.0