Titles you rated
The Queen of OfficeRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.5
Big Little LiesRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 3.0
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 4.5
MisfitsRated ★ 5.0