Movies
Ratings
19
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.0
The Divine MoveRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
HopeRated ★ 4.5
DerangedRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
SpyRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The NeighborsRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 4.0