Series
Ratings
21
She Was PrettyRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Bad GuyRated ★ 3.5
GleeRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
Secret LoveRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Witch's RomanceRated ★ 3.0