Movies
Ratings
36
MarathonRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.5
My Name Is KhanRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Late BlossomRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
May 18Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.0
UnbowedRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0