Series
Ratings
13
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
First Wives' ClubRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0