Movies
Ratings
17
The PianistRated ★ 5.0
HopeRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 2.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
BlindRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The ConjuringRated ★ 2.0
SilencedRated ★ 2.5