Series
Ratings
30
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
BarakamonRated ★ 4.0
How to Keep a MummyRated ★ 3.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 2.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5