Movies
Ratings
22
Crying Out Love in the Center of the WorldRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
SecretRated ★ 5.0
Lust, CautionRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
LucyRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5