Titles you rated
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 4.5
Two MothersRated ★ 3.0
Let's EatRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Lost in AustenRated ★ 0.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.5