Series
Ratings
16
Blue ExorcistRated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
SpartacusRated ★ 4.5- Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.5
Secret LoveRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5