Titles you rated
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 4.5
 
Can We Love?Rated ★ 4.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Wild RomanceRated ★ 4.0
Feast of the GodsRated ★ 4.0
The King of DramasRated ★ 4.0
Bel AmiRated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
 
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
All About My RomanceRated ★ 4.0
My Lovely GirlRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 4.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.0
 
Alone in LoveRated ★ 4.5
Prime Minister and IRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 4.0
One Warm WordRated ★ 4.0
Waiting for LoveRated ★ 4.0