Movies
Ratings
67
DoubtRated ★ 4.0
We Have a PopeRated ★ 4.0
The FallRated ★ 5.0
AtonementRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
FargoRated ★ 5.0
The PrestigeRated ★ 4.0
Children of MenRated ★ 4.0
Blue VelvetRated ★ 5.0
Mademoiselle CRated ★ 4.0
Last Tango in ParisRated ★ 4.0
Helmut Newton: the Bad and the BeautifulRated ★ 5.0
Peeping TomRated ★ 5.0
Wings of DesireRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
A Bigger SplashRated ★ 3.5
BlindnessRated ★ 4.5
PersonaRated ★ 4.5
Lost HighwayRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0