Titles you rated
Oh My VenusRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Queen of AmbitionRated ★ 5.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 4.5
You Are All SurroundedRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5