Titles you rated
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.0
The Front LineRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 5.0
A Bug's LifeRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0