Series
Ratings
134
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
Hyori's Bed and Breakfast 2Rated ★ 2.5
VincenzoRated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
One Spring NightRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 2.0
ExtracurricularRated ★ 3.5
孤高のメスRated ★ 4.0
Screw-Up Adults' SharehouseRated ★ 4.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0- 오르트로스의 개Rated ★ 3.0
Forbidden LoveRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
Produce 101Rated ★ 3.0
Kang's KitchenRated ★ 4.0- Same Bed, Different Dreams Season 1Rated ★ 2.5
Family Outing Season 1Rated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5