Titles you rated
BraveheartRated ★ 3.5
Seven DaysRated ★ 4.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 4.0
Independence DayRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
50 First DatesRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 5.0
TroyRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
DreamgirlsRated ★ 1.0
The TerminalRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
Source CodeRated ★ 4.0
All About My WifeRated ★ 3.0