Titles you rated
- More Beautiful Than HeavenRated ★ 3.5
 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0 When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 The PenthouseRated ★ 4.5 The PenthouseRated ★ 4.5
 Culinary Class WarsRated ★ 5.0 Culinary Class WarsRated ★ 5.0
 A Virtuous BusinessRated ★ 4.5 A Virtuous BusinessRated ★ 4.5
 Crash Course in RomanceRated ★ 4.5 Crash Course in RomanceRated ★ 4.5
 Marry My HusbandRated ★ 4.5 Marry My HusbandRated ★ 4.5
 Lovely RunnerRated ★ 3.5 Lovely RunnerRated ★ 3.5
 18 AgainRated ★ 4.0 18 AgainRated ★ 4.0
 The Good Bad MotherRated ★ 5.0 The Good Bad MotherRated ★ 5.0
 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0 Daily Dose of SunshineRated ★ 4.0
 Doctor ChaRated ★ 4.5 Doctor ChaRated ★ 4.5
 Mask GirlRated ★ 4.0 Mask GirlRated ★ 4.0
- Diary of a Girl in love with ScandanaviaRated ★ 2.5
 Itaewon ClassRated ★ 3.5 Itaewon ClassRated ★ 3.5
 Black DogRated ★ 4.5 Black DogRated ★ 4.5
 The Glory Part 2Rated ★ 4.0 The Glory Part 2Rated ★ 4.0
 The Glory Part 1Rated ★ 4.0 The Glory Part 1Rated ★ 4.0
 Birthcare CenterRated ★ 5.0 Birthcare CenterRated ★ 5.0