Series
Ratings
12
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0