Titles you rated
Cheese in the TrapRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 3.5
Gu Family BookRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.5
Doctor StrangerRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5
You Are All SurroundedRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.0