Movies
Ratings
153
FallRated ★ 4.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
CubeRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 4.5
KillersRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
Cloud AtlasRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 2.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
MauriceRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.5
A River Runs Through ItRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
MulanRated ★ 5.0
WildRated ★ 4.0
Blue JasmineRated ★ 4.0