Titles you rated
TangledRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 3.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Rogue One: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
This Means WarRated ★ 3.5
New Year's EveRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
MissingRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 4.5