Series
Ratings
21
House of CardsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Oh My VenusRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 2.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0