Movies
Ratings
31
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.5
Death NoteRated ★ 4.0
Perfect NumberRated ★ 4.0
A Good Day to Die HardRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
PunchRated ★ 3.0
BrokenRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 1.5