Titles you rated
Black PantherRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
OkjaRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 1.5
Get OutRated ★ 3.5
The Boss BabyRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.0
The PrisonRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
LoganRated ★ 5.0
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 0.5