Titles you rated
New HeartRated ★ 0.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 2.5
Marvel's Jessica JonesRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 1.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
RevengeRated ★ 4.0
Unbreakable Kimmy SchmidtRated ★ 0.5
Cinderella's StepsisterRated ★ 0.5
Bates MotelRated ★ 4.0- Bates MotelRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 0.5
Bates MotelRated ★ 4.0
Marvel's Daredevil Season 1Rated ★ 2.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
GleeRated ★ 0.5
HannibalRated ★ 2.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 4.0