Titles you rated
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0