Movies
Ratings
380
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
I Am LoveRated ★ 4.0
Phantom ThreadRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 2.0
She's the ManRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.5
The ShamelessRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
GloveRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 4.5
The MimicRated ★ 0.5
V.I.P.Rated ★ 0.5
Begin AgainRated ★ 2.5