Titles you rated
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.5
Scent of a WomanRated ★ 3.0
When a Man Falls in LoveRated ★ 0.5
Bel AmiRated ★ 0.5
HeartstringsRated ★ 1.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 2.5
Road No. 1Rated ★ 2.5
Feast of the GodsRated ★ 2.5
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 3.0
Inspiring GenerationRated ★ 0.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 0.5
Protect the BossRated ★ 4.0
Tale of ArangRated ★ 3.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0