Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 0.5
MarathonRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Taken 2Rated ★ 4.0