Titles you rated
Fist of FuryRated ★ 5.0
Born To SingRated ★ 3.5
OnceRated ★ 5.0
Evan AlmightyRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
WarRated ★ 5.0
Reign of AssassinsRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
The Hot ChickRated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 4.0
Porco RossoRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
My DictatorRated ★ 4.5