Titles you rated
SignalRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
TakenRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
RememberRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Full HouseRated ★ 4.0
Queen of AmbitionRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 4.5
Birth of a BeautyRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 5.0
Angel EyesRated ★ 4.5