Titles you rated
The Berlin FileRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 2.0