Titles you rated
Real SteelRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
La Belle ÉpoqueRated ★ 4.5
Forbidden DreamRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
The AssassinRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 4.0
St. VincentRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 4.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
RomaRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5
Toy Story 4Rated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 5.0