Titles you rated
The IncrediblesRated ★ 3.5
JokerRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
ChefRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.5
MoanaRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
The HustleRated ★ 1.5
Summer WarsRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 3.0
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
CatsRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.5