Movies
Ratings
258
Sausage PartyRated ★ 2.5
The PrisonRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
The Plan ManRated ★ 0.5
UnbowedRated ★ 2.5
Little NicholasRated ★ 2.0
PietaRated ★ 1.0
National TreasureRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
Love, RosieRated ★ 3.0
The Accidental DetectiveRated ★ 2.0
Man on the EdgeRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
MossRated ★ 2.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Café SocietyRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 1.5
I Am SamRated ★ 5.0