Movies
Ratings
80
Black SeaRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
The RevenantRated ★ 2.5
The Social NetworkRated ★ 3.0
SpotlightRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 5.0
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.5
SecretRated ★ 3.5