Movies
Ratings
546
The King of KingsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.0
UprisingRated ★ 2.5- WonderlandRated ★ 3.0
Officer Black BeltRated ★ 3.0
SWITCHRated ★ 3.0
RansomedRated ★ 3.0
Mission: CrossRated ★ 2.5
Troll FactoryRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
EscapeRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
The Point ManRated ★ 3.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.5- DreamRated ★ 1.5
Crayon Shin-chan: Mononoke Ninja ChinpūdenRated ★ 4.0